ABUS Bordo Lite 6055

Сегментний замок ABUS BORDO™ Lite відрізняється надзвичайною легкістю та компактністю, не поступаючись у надійності більш серйозним моделям. Виробник пропонує використовувати цей замок для зберігання велосипедів медіум-класу з середнім ризиком викрадення: за шкалою надійності ABUS він отримав 7-й рівень безпеки з 15-ти наявних. ABUS BORDO™ Lite складається з 8 сегментів: у порівнянні із 6-сегментними конструкціями попередніх років, цей варіант виграє у гнучкості, а отже – має значно більший вибір нерухомих об’єктів, до яких можна примкнути велосипед.

 

Кожний сегмент замка – це 5-мм пластина зі спеціальної легкої сталі, менш щільної, але не менш міцної ніж звичайний сплав. Пластини поєднані між собою за допомогою рухомих шарнірів, спеціально захищених від сверління. Їх поверхня вкрита шаром полімеру, який зберігає фарбу велосипеда від подряпин.

 

Користуватися моделлю ABUS BORDO™ Lite надзвичайно зручно, адже вона обладнана високоякісним автоматичним циліндром, що замикається без ключа.  До того ж, за довжини у 85 см, цей замок важить лише 500 гр.; він дуже легкий та зручний для транспортування - особливо у зменшеному варіанті BORDO™ Lite Mini. Ця модель завдовжки у 60 см та вагою у 440 гр. складається у мініатюрний прямокутничок, який легко вміщається навіть у кишеню куртки.


Модель доступна з грудня 2017 року.

Загальні
Рівень захисту 7
Габарити
Вага 440/500
Довжина 60/85 см
Товщина 5 мм
Циліндр замка
Тип ABUS Plus
Замикання без ключа Так

Доступні опції
  • Цiна: 1485 грн